تصاویر

این هم تعداد کمی از برنامه های ساخته شده با wxWidgets است.

Hollywood

Hollywood یک زبان برنامه نویسی متقابل است که برای بسیاری از سیستم عامل های مختلف در دسترس است. این دستگاه با یک کامپایلر متقاطع داخلی ساخته شده است که می تواند اجرایی را در بیش از ۱۵ معماری مختلف ، از AmigaOS گرفته تا ویندوز ، مستقر کند. هالیوود از wxWidgets در افزونه RapaGUI خود استفاده می کند که می تواند برای ایجاد راحت واسط های گرافیکی کاربر از فایلهای XML به روشی مستقل از پلتفرم استفاده کند.

IvyBackup

IvyBackup نرم افزار تهیه پشتیبان تحت ویندوز

IvyBackup نرم افزاری پشتیبان برای ویندوز است که استفاده از آن آسان و دردسترس است. این باعث صرفه جویی در وقت ، پول شما می شود. این برنامه پرونده های شما را در برابر از بین رفتن کامل یا جزئی محافظت می کند و اطمینان می دهد که پرونده ها و اسناد شما هرگز آسیب پذیر نخواهند بود.

CopperCube

CopperCube ، توسط شرکت Ambiera ارائه شده است، ویرایشگر ایجاد برنامه های سه بعدی ، بازی ها و وب سایت های سه بعدی است. مدل های سه‌بعدی خود را وارد یا ایجاد کنید ، کنترل کننده دوربین ، مواد ، رفتارها را وارد کنید و روی “انتشار” کلیک کنید ، برنامه شما آماده است. همه چیز را از بینندگان مدل ساده گرفته تا بازیهای کامل سه بعدی به عنوان وب سایتهای WebGL ، Flash .swfs ، Mac OS ، Windows یا برنامه های Android ، همه بدون برنامه نویسی ایجاد کنید.

RocketCake

RocketCake ، توسط شرکت Ambiera ساخته شده است، یک ویرایشگر وب رایگان برای ایجاد وب سایت های پاسخگو ، برای مبتدیان بدون دانش برنامه نویسی و توسعه دهندگان حرفه ای وب، پشتیبانی از همه عناصر مهم HTML ، گالری تصاویر ، نمایش اسلایدها ، قالب قابل تنظیم ، دکمه های شیک ، شیب ، ویدئو HTML 5 ، صوتی و موارد دیگر.

ZepMan

https://www.beexy.nl/zepman/

ZepMan
ZepMan For Linux

ZepMan یک برنامه مقدماتی برای برنامه کنترل آزمایش Zep است. مجموعه برنامه (ZepMan + Zep) توسط روانشناسان تجربی برای تحقیقات علمی (به طور عمده گفتار و زبان) استفاده می شود. برنامه تحت لینوکس ، ویندوز و Mac OS X اجرا می شود.

Cars HotSurf

Cars HotSurf اتومبیل های دست دوم را در وب سایت های معروف فروش خودرو در ایالات متحده و اروپا پیدا می کند و مخصوص فروشندگان اتومبیل و فروشندگان حرفه ای اتومبیل ساخته شده است. این نرم افزار به طور خودکار وب سایت های محبوب خرید و فروش ماشین مورد استفاده کاربر را برای آخرین پیشنهادات با توجه به تنظیمات کاربر نظارت می کند.

ECMerge

ECMerge ابزاری برای مقایسه ، همگام سازی و ادغام است.این ابزار پیشرفته در درجه اول برای مقایسه سورس کد ، تصاویر و ساختار درختی سورس برای توسعه دهنده هدف گذاری شده است ، اما استفاده از رابط کاربری در آن برای استفاده در تبلیغات و لایه بازها برای مقایسه آسان است.و در لینوکس ، مک و ویندوز اجرا می شود.

Audacity

Audacity یک ویرایشگر و ضبط کننده صوتی رایگان ، با کاربرد آسان و چند زبانه برای ویندوز ، Mac OS X ، GNU / Linux و سایر سیستم عامل ها است. شما می توانید از Audacity برای ضبط صدای زنده ، تبدیل نوارها و ضبط ها به ضبط های دیجیتال یا CD ، ویرایش فایل های صوتی ، برش / کپی / انشعاب یا مخلوط کردن صدا با هم و تغییر سرعت یا سرعت ضبط استفاده کنید.

Poedit

Poedit چند سکویی دریافت ویرایشگر کاتالوگ متنی برای مترجمان است که در یونیکس ، ویندوز و Mac OS X اجرا می شود. بر خلاف ویراستاران دیگر ، Poedit دید جمع و جور از داده ها و رابط کاربری بسیار موثر را فراهم می کند.

Transcribe!

Transcribe! دستیاری برای افرادی است که می خواهند قطعه موسیقی را از روی یک ضبط ، برای نوشتن آن یا پخش خودشان یا هر دوی آنها ، تهیه کنند. این کار رونویسی را برای شما انجام نمی دهد ، اما در اصل یک برنامه پخش کننده ویژه است که برای هدف رونویسی بهینه شده است. این دارای بسیاری از ویژگی های خاص رونویسی است که در پخش کننده های موسیقی معمولی یافت نمی شود.

BOINC

BOINC نرم افزاری است که از زمان بیکاری رایانه شما (ویندوز ، مک یا لینوکس) برای درمان بیماری ها ، مطالعه گرم شدن کره زمین ، کشف ضربان قلب و انجام بسیاری از تحقیقات علمی دیگر استفاده می کند. یک پروژه که از BOINC استفاده می کند ، SETI @ home است ، یک آزمایش علمی که از کامپیوترهای متصل به اینترنت در جستجوی هوش فرازمینی (SETI) استفاده می کند.

Game Develop

Game Develop یک نرم افزار توسعه بازی است ، با استفاده از wxWidgets برای همه وظایف مربوط به رابط کاربری گرافیکی ، ایجاد هر نوع بازی دو بعدی بدون نیاز به دانش به زبان خاص را امکان پذیر می کند. همه چیز با استفاده از ویرایشگرهای بصری ساخته می شود و نرم افزار با استفاده از یک سیستم مبتنی بر رویداد ، با استفاده از شرایطی که باید برای انجام اقدامات پر شود ، منطق بازی را مدیریت و این رویدادها توسط این نرم افزار برای کد ماشین تدوین می شوند. بازی ها می توانند برای ویندوز و اوبونتو کامپایل و توزیع شوند.

دکمه بازگشت به بالا